KONST / Litografier / Färglitografi 11733399
nr 1173 3399
Lennart Jirlow
(1936-2020), Sverige
Färglitografi, Lennart Jirlow (f. 1936), Sverige. Provtryck, Parismotiv, signerad, motivet: 48x61
Lennart Jirlow, svensk bildkonstnär född i Stockholm 1936, död 2020.
Utrop:
3.000 kr
Såld:
2.000 kr
måndag 2 april 2018
kl 20:50:45
2/4 20:45:45
Lennart Jirlow
Läs mer om Lennart Jirlow